Prijava

Pa brate kukumaces, te losi ljudi, te ti zele lose da ti se desi, te ce likovati te ovo te ono.

Sry supa mislijo da navijas augera

Jbt celavac u top formi. Debele sanse osvoji vakcinisani gs

Nisam uopste ljut jbt sta ti je?
Pun svet pokvarenih ljudi, vi ste samo dvojica vojvodjanskih blesa.

Pored zivog mede, jedva i za novaxa navijam

A ovo Ože, previše me podseća na Rože: retardiranu srpsku nomenklaturu za Federera 2003. A Federer je sotona lično, ja sam pravoslavac.

Nadal je jezuit, španska inkvizicija, najgori ljudi na planeti, papin swat team, dok je Federer Nečastivi.

Novak, koliko glup bio i tup, ipak je hjuman.

Ili u pre-Wow Warcraft terminologiji: Federer je Burning Legion, Nadal je Scourge, Djoković je ona ovca npc što je klikćeš da otvoriš bonus level

Pomalo sam tužan što će ovu perfektnu gejmersku analogiju samo šmo razumeti

Federer Jayce. Nadal Draven. Novak cannon minion.

Zapata, razocaran sam sto si povezao kao melcara a ne caramel, sto je prikladan gej naziv za sve to

CARAMEL
A
R
A
M
E
L

hahahahaha plačem, svaka čast lol

Otišao si u Š (gde ti naravno želim sve najbolje), primićeš 4 doze kako bi ostao u toj prelepoj i predosadnoj zemlji, mogao si da napustiš sve i vratiš se kući, nisi, ako kreneš da se ne daj Bože kvariš - bilo bi mi žao, naravno, ali to je plastično oplakivanje čoveka o kom ne znaš ništa.

ali to je plastično oplakivanje čoveka o kom ne znaš ništa.

čoveka o kom ne znaš ništa

Vas dva ste ljudi kompromisa, snalažljivosti i prilagodjavanja, ljudi koji ne veruju ni u šta i nisu spremni da se žrtvuju za bilo šta. Takve ljude nema razloga da bilo ko ceni, ma kakav uspeh postigli na nekim drugim poljima i ma kako obrazovani i pristojni bili.

https://www.youtube.com/watch?v=ufSGd58gjAM

austrijski avaxi oslobadjaju ticijanovu izlozbu colorized

Melki, kada ga neki nesrećnik bečlija prodavac pita za vakcinalni status

https://youtu.be/OHMLN3hK6es

Param Parchard
Jednako kao kad bi od mene očekivao da osećam nekakvu empatiju prema ovom matorkonj Šmokljanu što živi u deponiji od grada, ima 30 kila više i ne jebe.

Tebra a da li shvataš da ovoliku količinu ad hominem vitriola može svako da izbljuje i o tebi na ovom sajtu, još si se ti jebeno self-doxxovao, ali ne radimo to jer je neukusno i nekako gej. Mislim mene boli kurac da se jedim zbog reči na internetu, pogotovo kad su te reči upućene od psihopate, ali ono, licimurno je da sebe predstavljaš kao nekog ljubi bližnjeg svog ascended pravoslavca a po svakom se istovaruješ svakodnevno. Ponavljam, to su obične reči i svako ko dozvoli da mu reči na forumu poljuljaju stvarni život treba malo da se zapita.

hahahahaha odlični ste danas lol

Bata šmo, da se jebavam li sa horizon zero dawn franšizom

Zasto cecenka malo malo prikazuju a on dead face. Kao igra rus a on prezire ne kapiram

Svira kurcu smo.
Neko ko mrzi nema sanse kenja ovoliko ko melk