Prijava

može svako da izbljuje i o tebi na ovom sajtu

Može naravno Šmo.

AKA da li ste svesni da mogu da vas iznabadam glavom

Supa Hot Fire
Bata šmo, da se jebavam li sa horizon zero dawn franšizom

Nisam igrao i ne mogu da komentarišem. Igraj wichera nemoj da si lud.

Ne znam šta nisi razumeo btw. Kad dodješ i kažeš kako si se povredio na fudbalu - meni stvarno bude žao; kad dodješ i kukumavčiš kako imaš 30kg viška, a nemaš problem sa hormonima, reći ću ti - smršaj bro, manje jedi, više treniraj, get sam self kontrol. Al ti ne kukumavčiš tako da nemamo tih situacija :) Niti si čovek licemer na bilo koji način. Celt i Sevast brane nešto u šta ni sami ne veruju, krajnje nevešto, to je sranje i red je da im kažemo.

Probo vicera i igricu i serijal, ne lezi mi. Uz mgs 5, jedna od retkih objektivno prejakih igara koje ne mogu nikako da me zainteresuju

Ma ne mrzim bilo koga, čak ni onog žvalavog Vučića. Njega mi iskreno žao. Ne mogu da žalim čoveka koji ima 3.500e primanja mesečno i živi na jednom od najboljih mesta za život, ne ide nikako. Ako ga udari auto da, ako trpi posledice odluka koje je doneo slobodno i trezveno - ne, ni slučajno. Šta tu nije jasno?

Ma ne mrzim bilo koga, čak ni onog žvalavog Vučića. Njega mi iskreno žao.

a što ti njega žao, jel ga neko tuko prutom po tabanima da ulazi u politiku i da se guzi da bude veći srbin od karađorđa i cara dušana?

Melk pokvarenjak reko vaca ne radi, reko da su picke koji primili iz interesa i kukobolje

GRESNIK

Caramel LOL

Lako je toj dvojici da kenjaju protiv vakcina kad im i ne trebaju,ne izlaze iz kuce i po ceo dan smrde u svom podrumu i kenjaju na Vukajliji.

Žao mi ga jer je prodao dušu, obraz i bulju za vlast i dobru lovu, vlast mu jede džigericu i napravila je psihopatu od njega, a silnu lovu ne može da troši. Zamisli - tolki milioni, a on čovek, umesto u nekom tropskom raju, ne izbija iz one čadjave rupe tamo? Prodjoše mu najbolje godine u ustajanjima u 6 ujutro, odlascima u jutarnje programe i druženju sa kojekakvim idiotima. Ne može ni 10 dana godišnje u Bugarsku da se okupa i osunča. Džaba sve kad se svi drugi zajebavaju 300 puta bolje od njega.

600 sati sedenja ispred Sarape, znaš da te smatra govnetom, on zna da ti znaš, a zna i da on ne misli ništa bolje o tebi. Svejedno, sedite i pravite se da je sve kul. Ko hotul i ja kad bismo sad krenuli u neki brak iz koristi, otužno je jbg. Ili Celt zaštitnik slabih i starih, taj neki level.

Cara : ne brinite gospodjo, evo ja ću vam ponti te kesetine.
Baba : hvala sine, Bog te blagoslovio.
Celt : doleće kao metak, grabi Caru i ubacuje ga u podzemni kontejner, viče - bešte babo on je nevakcinisan, taj će da vas ubije. Evo ja bih vam pomogao da pokupite tu robu što se rasula po putu ali nemojmo posle njega, dirao je svojim poganim antivakserskim rukama. Idite bolje u market i uzmite sve novo, bezbednije je, nije život vredan toga. Eto tako, idem ja sad, svako dobro i ne morate mi zahvaljivati, to je moja dužnost kao čoveka.

ne izlaze iz kuce i po ceo dan smrde u svom podrumu i kenjaju na Vukajliji.

Melk x dana u becu ja kuckam iz spa centra (ok idem kaanije al sad je moment kazem)

H O T U L
O
T
U
L

Tako vi zovete podrume?Bec i spa centar,zanimljivo.

hotul be like you live in lies Timmey

oces ostajes trajno u becu melkor?

Hotul be like sve sto kazu da ovome nije istina

Zap dobar je horizon zero dawn

Žao mi ga jer je prodao dušu, obraz i bulju za vlast i dobru lovu, vlast mu jede džigericu i napravila je psihopatu od njega, a silnu lovu ne može da troši. Zamisli - tolki milioni, a on čovek, umesto u nekom tropskom raju, ne izbija iz one čadjave rupe tamo? Prodjoše mu najbolje godine u ustajanjima u 6 ujutro, odlascima u jutarnje programe i druženju sa kojekakvim idiotima. Ne može ni 10 dana godišnje u Bugarsku da se okupa i osunča. Džaba sve kad se svi drugi zajebavaju 300 puta bolje od njega.

pa da, a jel to njegov izbor il ga neko naterao, i sam si reko da ne zalis odrasle ljude koji donesu odluke, nek zive s posledicama svojih odluka, jelda

opet sam sebe opovrgavas

Nije mu zao jer je picka nego mu zao sto je mogo biti normalan

Samo da pohvalim ovaj novi termin celtov

CARAMEL hahah ostalo iscitam kad se vratim s posla