Prijava

Haha e bas me zanima gdje ljetuje cara

Dal ostaje u kikindi ili ide u grcku u jerisos jedini srpski restoran dodji u opanak

ide u grcku u jerisos jedini srpski restoran dodji u opanak

AHAHAH zaboravio sam skroz na ovo

looooool sad prvi put izgledo ovog lika

dodji u grcku dodji u grcku > montenegro zove tebe

sad se setio mamu sam im jebo one godine kad zbog vakcina nisam otiso

što koj kurac uopšte idete na more kad verovatno imate neku baruštinu od jezera u blizini svog grada u ovoj lijepoj našoj

ima se može se

Сталкep
Kefalonija
El bio neko kako je
Ne interesuju me klubovi i te zajebancije već poludivljina i priroda i voda

Nisam bio al iz prve ruke utisici, tamo bez kola ili bar renta cara nemas sta da trazis ako oces dozivis ostrvo, prilicno je veliko fazon dva leta dolazis da sve istrazis.

Lefkada je top, manja al isto bez kola/rentacara si nula.

U principu slicno ali
kefalonija > lefkada

sad se setio mamu sam im jebo one godine kad zbog vakcina nisam otiso

Zašto se niste vakcinisali, gospodine?

Jbg to bilo pre vremena kad sam dosao na sajt i naucio od celta i drugova da je sve ok

Da sam znao tada...

Celt, nešto oko Barse, bukvalno mi svejedno, a do tamo idu redovno letovi od nas. A smeštaj u Barsi je preskup, a ne bih baš da letujem kraće, jer sam eto bio u Barsi smešten.

al su ga ispemovali, nisam ni vido da si odgovorio

definitivno ti ne treba agencija, odes na buking, airbnb, uzmes 2-3 dana u barseloni da se zahebavas i pijes i onda negde u bilo kom mestu pored barselone uz plazu da se detoksifikujes i resen problem.

imas vozove, imas autobuse, pricaju ljudi engleski, evropa je, isto ko i svako drugo mesto.

što koj kurac uopšte idete na more

Ja lično idem samo jer mi je do Splita 4h vožnje i od Splita trajektom na koji oćeš otok i superiška

A da idem po grčkama turskama i španijama ne pada mi na pamet, bar ne u svrhu kupanja. Turistički je druga priča.

Ja ću se najbolje provesti, videćete! ☺️☺️☺️❤️❤️❤️⭐⭐⭐

Видећемо!? снимићеш влог и објавити овде ај добро једва чекам

Војштанско-Багрданско језеро покрај Јагодине, као и прошлог

Jbg pliduu zamisli da zivis u nekom selu na korculi i sad treba ovde da napises gde letujes.

летујем на ади а не у хургади

brate koji uzas ovo sa ajkulom, a komentari na tviteru na foru haha, pojela rusa, tako mu i treba.

koji talog jbt.

Hvala Celt na savetima!

Bio je i jedan dobar "štos" u vezi BIA hahaha, sviđa mi se.

Zna ajkula kako treba, da je ukrajinca nekog napala digo bi se nato nanoge