Prijava

Granon
Tea, Mia, Sanja i Anja.

Marko, Filip, Jovica i Ivica

Jbt nabroja mi pola ukucana

Haj budimo realni ljudi, niko se zapravo ne zove filip

Šta je ustvari filip, ili bi bar mogao biti - ona mrežica što ide pod tepih da ne bi klizao po parketu. Ili stručni naziv za jezičak nekog duvačkog instrumenta za nenadarenu decu (tuba). Dodaj mi jedan filip, Teofane, onaj manji, kaže jedan monah drugome, a treba mu običan navoj zapravo, nego se po manastirima često grecizuje sve - vizantijski uticaji.

Ali čovek od krvi i mesa, biće slovesno i misleće, a da ga nazoveš filipom, to je jedna okrutna šala

između Maše i Lene, nekako mi je ljepše Lena, iako je pomodarstvo... jer Maša mi zvuči kao neka nadrkana Podgoričanka

hvala bogu ovakvih imena više nema, ali kad upoznam neke starije ljude koji se zovu Jugoslav, Crnogorka... čak u mom gradu postoje tri starije žene, sestre, koje se zovu Jugoslovenka, Crnogorka i Srbijanka

kažem postoje, a ne žive, jer kakav je to život kad se zoveš Jugoslovenka jbt

Šta je ustvari filip, ili bi bar mogao biti - ona mrežica što ide pod tepih da ne bi klizao po parketu. Ili stručni naziv za jezičak nekog duvačkog instrumenta za nenadarenu decu (tuba). Dodaj mi jedan filip, Teofane, onaj manji, kaže jedan monah drugome, a treba mu običan navoj zapravo, nego se po manastirima često grecizuje sve - vizantijski uticaji.

Ali čovek od krvi i mesa, biće slovesno i misleće, a da ga nazoveš filipom, to je jedna okrutna šala

Hah, solidan niktovzvizdizam, naklon

Svi nešto viču Sanja, meni je puno veći trigger Sonja msm u principu je isto ime al ima neku osobenost da te natera da pomisliš na neku spljoštenu facu kad ga čuješ

moram se složiti, sanja>sonja

Sonja je kurva ruskog klasika, al ljudi ne čitaju pa ih ne asocira na to ali mene definitivno bi

Sonja Blejd iz mortal kombata je asocijacija na Sonju. Ili red sonja. U svakom slučaju nadrkana i kul riba

Sanja, s druge strane… radi u solarijumu. @sanjicaaa

Branko.
- E eno ga Branko
- Ko?
- Ma onaj bubuljičavi s naočarima u crveno-crnoj kariranoj košulji
- Aj lebati

Што рече неко Хрвати имају доста ретардираних имена. Ја бих изабрао Дује, јер замисли да се зовеш Д У Ј Е .

Duje Caleta-Car.
Deluje egzoticno i zajebano. I nije iskljucivo hrvatsko, lako moguce srpsko.

https://vukajlija.com/forum/teme/75968-imena-koja-vas-iritiraju?strana=2#post_4080448
Ma kakav stratimir ima ovde vise.tih manjih naloga ne znam da li je jedna osoba koji samo hejtuju evo i npr i kosovac dodje samo da kaze da su drugi na ovom forumu govna
Ali ima neki sa sarmom nanavataru ima hotul i jos par njih koji samo koriste tastaturu da napuse nekog jer su jadnici u stvarnosti pa da komoenzuju
Dosta slucajeva ima ovde iako ne izgleda nanorvi pogled ali jedno krilo laze lazarevica sigurno ima

I jebac je jedno vreme.ulazio samo da kaze nekom da je jadan u par reci sad je izdominirao izgleda da je poceo da jebe ozbiljnije

Lepo je videti kako je sve manje nezadovoljstva frustracije i nejebice na ovom forumu mozda slede.i neki lepsi dani da se vrate reakcije naravno pa da dodju novi ljudi i da svi zivimo u ovoj kuci u blagostanju