Prijava

mi imamo svetog savu, a vi svetog duju, sveti sava svetog duju jebao u bulju

A mi imamo Malog Muju, i on je jebao duju

Tanasko i Janatjko Rajitj

Da da Srdjan. On se srdi. Aukurac

Nenad je ime za bebu koja sjebe zivot svojim roditeljima od 16-17 godina mamara

Stefan. Jer Stefani su uglavnom debili neki

Sto se ovog tiče retko koji aleksandar kojeg sam upoznao je bio normalan ima ih jedno 15+ od toga 2 3 normalna

Stefan Kostic je bi dojajan lik na sajtu.

Mojne se vredjamo.

Cara već odradio Domagoja, to me baš podseća na šahovnicu i ustaštvo.
Sladjan/Sladjana asociraju na gojaznost nekako.
Nedavno sam pričao s nekim Makedoncima, od njihovih 50% muških imena koja nisu Aleksandar ostatak je komičan na engleskom: Dine, Slave, Vane, Dime…
Predrag je isto žasu na engleskom, ona faza pre nego što se muško obuče u žensko, znamo svi taj osećaj.
Darko isto.
Milovan, Dalibor su pregej imena.

Dragan Previše zvani Predrag, Dakle Preža Previše

Vuk je baš ono čobansko ime :-D

Slavoljub je zanimljivo. Nekako pticije cvrkutavo ime. Ime za coveka pticu

Ili jbt ovaj Miran pogacar, a nemiran stalno pravi sranja juce ga policija lupala.

Pogacar necu da komentarisem, prejadno je.

нема шансе да се тако зове неко исто ко онај успех и галеб и тако ти ретарди

Uspeh je bas top.
Ili das detetu ime Lav. By the way imao sam udes pre x godina de sam udario kolima lika koji se zove Golub a nije cigan. Pa se vi jepte

Negro, Pogačar grla

meni su imena po zivotinjama medju najgorima.ako ne i najgora.golub, labud, vuk,lav..misle ljudi ako daju detetu ime vuk da ce da izraste u jaku snalazljivu osobu ili sta vec.znam jednog vuka koji ako podseca na neku zivotinju to je mrav.mali svuda ga ima i neprimetan je.samo cuti i posmatra odozdo.labud jbt.labud koji ima labudove na kapiji /bjelicin lav koji podseca na gustera.nervira me ta provvidna namera da ce uz ime da poprimi i osobine zivotinje.