Prijava

Ok ali zasto golub. Da leti kao golub ili da bude siv kao golub.

Ili da sere kao golub koja je asocijacija

valjda da bude pitom i da ga ljudi vole.da ga hrane ako nema da jede.ne znam ni ja.cim ima golubara znaci vole ljudi tu zivuljku.ima ime sokol.a ima i sokolara.sokoli i golubovi se vole.

dacemo mu ime golub da nikad ne bude gladan.uvek ce da se nadje neko da ga nahrani.da zivi u miru i da ga vole

Neka bude golub da bude gradsko debelo tromo dete, skroman da su mu mrve dovoljne ali da ipak obilato sere gde god stigne.

Che-Vu
Vuk je baš ono čobansko ime :-D

mora da se ti zoves Nemanja hahah

Nemanja je isto bas sirotinjsko ime, nema nemanja nece imati. Zvucno je ali prazno. Iako bi valjda trebalo biti da ne manja da ima dovoljno. Jebena nemanja

ima tu logike. sve nemanje koje znam lice jedni na druge

A pazi ovo haha

Vanja Milinković-Savić

Jbt ajd što mu daš žensko ime nego mu još i dva prezimena metneš ko da je udata žena

A buraz je ser gej.

Jbt koji kombo

Rođeni u španiji jebiga pa kao odradili ga po tom španskom običaju da se uzmu prezimena i od keve i od ćaleta. Što naravno ne čini celu situaciju ništa manje gej.

Hose Armando San Pedro Me Gusta Ti Napunim Kevu U Usta

Vanja Milinković-Savić extra transica sa prelepim sikama

Smoklja aca informacija stvarno barata sa stvarima zna gde se osigrava finale lige konferencija zna gde su rodjeni milinkovic savici treba te sesti pored ace kao konsultanta

Pri rođenju hteli da me zovu Zoran
Argumentima me spas'o kum što pije Zofman

Meni hteli da daju ime Pavle jer sam rođen na Pavlovdan al ćale nije dao kaže neću da mi u školi sina zebavaju 'Paja izeš mi jaja'. Možda ne bih bio incel da sam dobio jedno tako moćno apostolsko ime hmm

treba te sesti pored ace kao konsultanta

takoe

Znam lika koji se zove Radovan Guzina.

Jbt kako dati ime detetu ako se prazivas guzina. Kako ublaziti takvo narcisoidno prezime, kako?