Prijava

kakvo trovanje bolesniku pijem pio gledam tekmu dosao samo da mu kazem da smara

prso si ciganine

da, da, kao nisi ti video, gledas kao utakmicu, kao pijan sam ludilo... mrs bre govno malo

Samo da ti kazem Scousere, nosis ponosnu titulu najvece pickice u univerzumu. Tu si da svakom dodas, kad vidis da jasu na nekoga tu si da se umesas, e kao ok momci prebili smo ga. Nemas muda, nemas karakter, bezlicno si licemerno govance i jedan od janvecih malenih smradova kojeg je ovaj internet okotio. Budi jednom musko jebem te usta i imaj svoj stav. Pizdo

Ova tema na mestu skroz, gorelo koliko je bila potrebna.

evo moj stav je da si matora turkolika drtina iz ciganskog sapca ko sto sam ti reko jedno 500 puta i evo opet ti u brk to kazem, vidim volis da ti se uvek ponovi ali dobro svako ima svoj fetish sta sad

hahahaah popenili shabani

tako jebem mu mater ne budi pickica ceo zivot

sta oces ti majmune borski dodjes tu uvek da dodas nesto na forumu na forumu ljutog nekog dodavanja

tako jebem mu mater ne budi pickica ceo zivot

<3

čuj bacaju oni koske pa se neko upecao jebote aj ponavljajte sebi tu laž još malo pa možda postane istina jebem vas u glavu začukanu

gledam sad sta je bilo, pre 4 sata mrtva ej nisam pijan na prvoj strani je bilo, i jeste nije smesno i sta sad, jedi govna i svako dobro cuvaj se u inozemstvu druze

bomas da podhitno predje iz radikala u sns, problem rešen.

Kakva je drama ispala od ovoga...
Isuse Hriste, pa ja sam normalna. Ma kakvi, ŠAMPION!

Ova tema na mestu skroz, gorelo koliko je bila potrebna.

Ma prekopotrebna. Zavadi, pa vladaj. Hah. Poklaše se ljudi.

Piše se pod hitno...Ne stvarno, gorelo je za jednim kulturnim vodičem gde bi se ljudi malo oplemenili. Biće ovde dosta posla.

Dobro da šalim se, krenulo malo predaleko.

Biće bolje da prećutim.

E, ovo se ne odnosi na tebe Melk, slažem se. Nego vidi šta je ispalo. Haos. Neću da se mešam uopšte.