Prijava

Tema stoji, i nisam stvarno cepidlaka, ali iskače mi i naslov teme mi bode oči, a to ide do slepoočnih režnjeva, taj impuls, i putuje dalje ... pa me žiga u mozak.

Oplemenj I vanje
i
Ocilivizov Lj avanje

Inače ne volim lekturu i koreturu. Ozbiljno. Nikad ne bih mogla time da se bavim stalno, da mi to bude posao svakodnevni. Volim isključivo književnost, ostalo sam morala da učim. Ali zakači mi se tako nekad za oko, recimo kad neko napiše NEZNAM ja poludim. :)

Ispravljen naslov, iz plemenitih (da ne bode oči pojedinim autorima) i civilizacijskih (pravopis) razloga.

superheroj, Melkor the Nepismen!

zapravo je knjiga odavno napisana, ima jedno tri, cetiri godine, ali u izdavackoj kuci ne mogu nadju coveka koji moze da ispravi sve pravopisne greske

šta mislite o kobaltu, taj teški metal bez koga svet ne bi bio ovo što danas jeste

pa mislim da je to najobicnije gvozdje sa protonom viska

Meni žao što se rokno, i njegov D Men Hu Sold D Wrld nolji nego Bovijev.

Kobalte kobalti
Samo to reci mi

Hahhahah nemoj da ispadne samo ko s Bombijem. Sad nešto mislim da sam trebala da ćutim.
Ali dobro, stvarno nije zlonamerno. S tim što više neću to raditi. Ali mogu da sarađujem na knjizi. :)

vidi ovu Avvl ,ja lepo pišam na vatru da je zagasim
ona prdi po vatri da je raspali

Ne sekiraj se. Melk me gotivi. Hahahhahahahahahhaha

Ispravljen naslov, iz plemenitih (da ne bode oči pojedinim autorima) i civilizacijskih (pravopis) razloga.

Pazi sad ovog intelektualca, pa naslov je i stavljen onakav kako bi se, u prvom redu, pojačao utisak krindža koji je sam po sebi bio cilj. Ništa ne znate. Vraćaj oridžinal.

Nepisman strikes again!

Ahahah kolko je jadno kad krenu ovako da se vade

Zapata, idi prozivaj neku decu bolesnu mejmune

Kulturološke razlike.

Hahhahahhahahahha bolje da ja ćutim. :) Lepša sam kad ćutim. :)