Prijava

iskreno, planiram nekada u dalekoj budućnosti kada budem imao para i vremena da u meksiko odem da se najedem kao gospodin, ali to se neće desiti još neko vreme. ubrzo odoh u mađarsku doduše, da vidim da li im je hrana ljuta koliko govore da jeste.

Madjari imaju ljute hrane da, ali to na stranu, imaju hrane fenomenalne, jako im je dobra kuhinja. Čak je i onaj najobičniji kurtoš kolač preukusan, iako je brašno uvaljano u šećer. Madjarska kuhinja rulz

https://vukajlija.com/forum/teme/76401-travarenje?strana=2#post_4168643

je li slučajno nekome pala glava? nije to klasična melkor priča ako nije makar neko stradao.

mesni kad si u mađarskoj pričaj na engleskom samo oni to vole i uzvraćaju istom merom rado

je li slučajno nekome pala glava

Pa možda babi kad je otišla da kenja, mada sumnjam, i bulja se garant izverzirala. Žena ih je tako vešto izvaljala da je i šef, poslednji koji je otišao da se raspravlja sa njom, bio u fazonu - odnesi joj sos nek se udavi aždaja.

ubrzo odoh u mađarsku doduše, da vidim da li im je hrana ljuta koliko govore da jeste.

jeste, al ono, evropsko ljuto.

za stvarno ljuto moras malo dalje. ima mesta gde suzavac ubace kao zacin u suljpa

Cuj ima neki sastojak koji je zdrav pa KAPSAICIN

Ma ne drkam ja toliko na te ljute stvari niti mislim da sam CHAD zato sto sam pojeo ljutu papricicu npr ali dobro je probati jer kontrolisanja patnja je kul

Jeste li izvalili kako KAPSAICIN pišem velikim slovima zato što se na engleskom piše CAPSAICIN i sadrži riječ CAPS u sebi pa ga pišem CAPS LOCKOM haha kako kreativno, moze rendom odabir na defku profe za ovu dovitljivost

To Carina baba bila, prevelik je to level manipulacije za obične smrtnike.

A jbt do babe i dede ste mi stigli

Deda umro prosle god 90komata baba ziva drzi se jos, zanemocala nesto zadnjih meseci uskoro puni 90

Inace dedina formula dugovecnosti bila domaca rakija, slanina, beli luk i paradajz.

Znači ima da jašiš ovde bar do 2075. lucky us

Tako nekako, obzirom da sam sveze napunio 48 ocekujte bar jos 50-60 dina teske manipulacije na forumu

Cara imaš tu dugovečnu genetiku, trigerovat ces ti nas jos dugo akobogda inšala

Blidingovacu iz picke do 110e

Al bukv da imamo tu dugovecost neku familijarnu, i drugi i baba deda isto bili nesto manje od 90.
Prababa bila 96 a njena keva 105 tako mi baba pricala. A fora bakuta ima buraza sa 94 vozi kola produzava na svakih 6 meseci, posvadjo se skoro u opstini jer su mu rekli da je senilan