Prijava

obzirom da sam sveze napunio 48

*38 ?

doživim li ja pedesetu, dobro će biti, pametnom dosta.

kako god da okrenes tesko mi je da poverujem da je cara 10 god stariji od mene. 9... al svejedno

pa dobro, fizička starost ništa ne znači ako je neko mentalno zaostao u razvoju.

Kod Care u kući plazma tv kad se kupi, 60 ljudi iz uže familije dodje na čast, + 17 koji tu već žive.

Da vido sam ovo za ljutu paprikaju, bukv odredjena jela bez ljutine su smece, al ne treba sve da bude preljuto.

Fazon suljpa, gulas treba da budu umereno ljuti dok fis paprikas treba da gori npr

Isto pljeka, index umereno ljuti dok burger uopste ne mora da bude ljut, kao ni pica.

Pa to zapravo ima smisla, duže žive ali se sporije razvijaju, zato Cara deluje ko da je usred puberteta, jerbo i jeste usred puberteta lol

a ja fasovo maestro frizura tretman, juče iz pm ispo

Pa to zapravo ima smisla, duže žive ali se sporije razvijaju, zato Cara deluje ko da je usred puberteta, jerbo i jeste usred puberteta lol

Bukv, kod nas carinica tu negde sa 70 postanemo lvl sss, ali jos 30-40 god je pred nama.

Sve u svoje vreme

duže žive ali se sporije razvijaju

Dakle, Cara je hobit.

hahahaha Dildo Vagins

Nekako je opustenije kad znas da imas tu neku genetiku daje ti kolko tolku sansu da se osecas opustenije u zivotu.

Kad vidis da ti bliznji odu na beli svet ranije bukv imam filing da te neka prpa uhvati e jbg neam jos puno vremena daj da uradim sto vise

Jbt koliko sam se ljudi nagledao kojima u 50im das neki plan na bazi 5-10 god krenu se pitaju hocul ja to doziveti i kiseli osmeh

Skoro izasla neka studija uticaja rate za kredit na duzinu zivota, ne znam jel sam to ivde video il negde drugo procitao al def takve stvari kolju godine

Jbt pa prosečan član tvoje porodice duže boravi u penziji nego što radi.

Kod nas familijarno penzija ne postoji, bukv svi rade dok god mogu.

Realno puno bolji koncept nego cekati penziju, msm iako se vodis da si u penziji ne planiras da baziras zivot na toj crkavici. Bukv sam sebe osudis na mizeran zivot i jadnu smrt.

I ja imam dobru starosnu genetiku pa sve nesto kontam da cu umrijeti mlad

Eo sad sam u prilici da se vozim u 200ks bez krova, može me ošinut promaja ili da se prevrnem a nema krova nedoallah i eto ga

ENDE

Znaci stigla makina

Kakvi su utisci zasad