Prijava

evo ovo mi sad zozo poslao na pvt: slika pliduove limenke

https://i.ebayimg.com/images/g/RIwAAOSwGjpXTame/s-l1200.webp

Moram otici malo na reddit da se resetujem od ovog pasivnog konzumiranja nestorijanstva

bices prejak pliduu veruj mi

idi sad i raskrmaci ih

Plidu što je bosanski redit onako lud

jebach, nisam bio na bosanskom redditu odavno, milion tema otvore svaki dan za svaku vijest, vise mi se sviđa croatia i serbia iako tamo samo lurkujem po ozbiljnijim temama o sportu/treningu i nekim meme vijestima

nisam bio na bosanskom

vise mi se sviđa croatia i serbia

bosna izmisljena drzava, confirmed.

Woah woah, celt se UDESNIČARIO.

eh vi muslimani kakvi ste, a mogli smo da zivimo zajedno, da slozno mrzimo hrvate.

Evo sad se logovao na stari akaunt, tamo pratim r/bih, vidim unormalili su se, mogao bih ja da se vratim tamo među svoje, dosta sam tumarao okolo po subovima tuđinskim

mi smo tvoji brt, de ces?

Ode na trg republike srpske

glavna ulica sarajeva, ulica alije izmetbegovića.

Aj ne lazi majmuncino

jel ima bar neki trg branilaca oni sto su branili od srpskih svatova i branili taj kraj oko srebrenice do 95e

Mnogo je majmunčina, na koga je autor pliduu mislio?

treba bude i jedna umetnicka fazon rezisera markale treba sve da se obuhvati kultura posebno

https://www.youtube.com/watch?v=5uvzD20hOR0

Imamo trg alijin al nemamo ulicu, you lying son of bitch

Aj cara batali sitne provokacije, nema potrebe da se slažemo ali bas jadna provokacija

Na kraju krajeva, neki dan si mi poslao klip u kom se govori da su “srbi u jasenovcu odgovorni za svoje stradanje” pa ako tako nesto slusas o svojim zrtvama, ne cudi me sto ne postujes tuđe

sto provokacije, bukv ovaj dogadjaj kritican isto kao i uvod u srebrenicu. nista tu nije islo cisto kao sto se prectavlja. i za jedno i drugo imas dokaza koliko oces i iskrivljavanja istine

“srbi u jasenovcu odgovorni za svoje stradanje”

haha, lepo sto si poslusao miroljuba par min :)
i jesu hipoteticki gledano, i za oluju smo krivi jer sloba prodo nase svi to znaju