Prijava

Скоро је било неко гласање за најружније градове у Србији и предњаче градови са КиМ. Зашто је то тако?

to je zato sto su ti gradovi bez srba :((

Ugnjilio se u Gnjilane

Korisnici na društvenoj mreži Reddit izabrali su najružniji grad u Srbiji.

O K E J
K
E
J

Caro ispravi me ako grijesim ali cini mi se da nisi ranije bio upoznat sa reddit communityem tačnije sa r/serbia, pa mi djeluje da si ih malo prebrzo diskreditovao..

Ljudi izabrali najružniji grad u svojoj zemlji, jel ima neka problena

đe god žive muslimani tu je objektivno najružnije - pazar, tutin sjenica, kosovarske gradove da ne pominjem, pa onda idu gradovi koji su blizu njih - prijepolje, priboj, nova varoš, užice, pa tek onda možemo da pričamo o nekom Pančevu

cus komjuniti, do sad sto sam video da je tamo leglo imbecila. Ispravi me ako gresim

obj ono sto sam video da su ljudi kacili uglavnom neka nenormalstina kao ovo fazon mejmuni sa redita izabrali najruzniji grad. aj odjepte

Hezno, vidim Užice, Čačak, Loznica.. cvjetaju.

Prije bi živio u Kabulu nego u tim komunjarskim govnarama

video da je tamo leglo imbecila

Pa sad, mozda je malo infantilno okruzenje jer ima dosta omladine ali opet glas razuma i mensa zajednica u odnosu na comment section Balkan Infoa

mozda je malo infantilno okruzenje jer ima dosta omladine ali opet glas razuma i mensa zajednica

mensa ti ovde posebno obecava, obj iz mense krece najveci debilizam. Nema debila dok mensu ne polozi

Prije bi živio u Kabulu nego u tim komunjarskim govnarama

mislim da bi promenio misljenje posle jedne lude noci u tom kabulu batke xd

Šta fali Bombašu, živ, zdrav, donekle normalan.

pa ja rekoh Užice, vidiš kako ne čitaš šta pišem a pecaš se kad pomenem muslimane iako si neki samoproklamovani ateista. Ti gradovi što si naveo iz zapadne Srbije su isto oni koji su bili pod ogromnim uticajem Osmanlija. Što su manje bili Turci u nekom mestu, to je ljepše mesto, bar ja znam, kod mene su najduže bili

Uzice su zvali "mali carigrad" s obzirom koliko je imalo dzamija, just saying

jbt hezno krivit ces turke narednih 200 godina, kao da tvoji ne vladaju dovoljno dugo da unaprijede malo te prostore pa i taj tvoj kraj dole (koji nije Berane nego neki na moru). Treba biti realan i reći da su to mjesta where god said goodnight i da smo za to djelimicno krivi i mi i naša vlast.

i ti komuniste? u mom gradu se turci nikad nisu makli s vlasti XD i nije na moru

Oj vojvodo Sinđeliću…

Par detalja o turcima:

1) izbačeni pre 100+ godina

mislio sam na ove domaće :D

КО ЋЕ ПЕВАТИ НА ТРГУ У ПРИШТИНИ КАД ОСЛОБОДИМО КОСОВО И МЕТОХИЈУ

Ђуло ван Гог и Кеба, типујем