Prijava

jbg tebi tesko prihvatis tu tezu da bez vece tragedije ne bi dobili pomoc nato intervncije, tj opravdanje za uplitanje

tako je i racak fabrikovan na kosovu, ili npr oruzje za masovno unistenje kao povod za irak...

jok vole vas ameri. zato sam pito pre neki dan el imate neki trg bila klintona il niste toliko zastranili

Bilo je inicijativa da se dodijeli ulica neka i ne znam dal se to realizovalo ali u svakom slucaju podrzavam takve prijedloge ne samo amerikancima nego svim otvorenim prijateljima BiH

koga bi ti najvise voleo?

Isto kao sto ti imas vjerovatno u svom gradu ulice dodijeljene nekome za koga tvoji sunarodnjaci smatraju da je zasluzuje, tako je to i u okolini.

e sad nemas nista konkretno e svasta

modz i neka zbirna fazon neznanim pomagačima da bude

Samo za Šumahera sam bio, ali njemu su je dodijelili. Zbog pomoći i posjeta tokom rata ranjenoj djeci.

Šumaher, stari je to drugosrb

uuu ta sumakerova bi morala biti na nekom pravcu, zamisl neku slepu ulicu mu dodele

Na transverzali je, na pravcu, razmišljali su o tome lol

haha easy money za pandure na sve se mislilo

desu te navatal? u sumakerovoj jopet!!

Nije fer, nije fer, stvarno nije fer

Молим вас да се држите теме.

Шта мислите о Гњилану и Урошевцу?

Gjilan i Ferizaj*

molim da se koriste prava imena gradova

kace oslobodi i kad mi drzava dole kupi kucu spratnicu onda cu da organizujem grupu od 50-100 ljudi da ih vodim u ivanjicki kraj da beru malinu a ja cu uzimati duplu dnevnicu + 50% od nadnice svakog radnika

ja cu biti

G R U P O V O Đ A
R
U
P
O
V
O
Đ
A

tako rade

jedina zaebancija sto tad krenu mnogo da te cene pa te svako malo zovu za kumstvo ali to je zato sto si

D O B A R
O
B
A
R