Sranje u Engleskoj

  1. pa dobro ocigledno nije ozbiljan pozar, zapitajte se kakvi ste kad vas nece ni u ovakvim situacijama

  2. Jovo ne kazem da nije, i cak tvrdim da su medjusobni odnosi mnogo bolji nego kako se politicki predstsvljaju ali sve ove gorepomenute inicijative dolaze od političara, oni prvenstveno tu ne rade ništa konkretno (npr ekonomsko povezivanje) nego ti mažu oči s ovim inicijativama (koje mogu sluziti kao provokacija) da se ti onda zapitaš “vidi stvarno zašto nama oni ne daju neki trg ili ulicu” a ne zapitaš se “zašto nemamo redovnu liniju za taj grad prije svega”, u tome je problem

  3. sve se svodi na to kako bi ti kao pojedinac postupio, jovo reko bukv ajde pliduu daj nam jedan trg i mi cemo vama da nam bude bolje

    pliduu: kurac palac ne moze se to sta ste sve radili mi se za ovo borili jedenje govana

  4. I obj ko se digo protv cvaba nisu bosnjaci

    Ka­da je ma­jor Dra­gu­tin Ga­vri­lo­vić pred bit­ku za Be­o­grad 1915. go­di­ne re­kao voj­ni­ci­ma da su im ime­na iz­bri­sa­na iz broj­nog sta­nja, nje­go­ve re­či od­no­si­le su se i na 4. ba­ta­ljon 10. pu­ka srp­ske voj­ske. Nje­ga su či­ni­li re­gru­ti mu­sli­man­ske ve­ro­i­spo­ve­sti iz Ra­ške obla­sti, ko­ji su ta­ko­đe, po za­po­ve­sti ma­jo­ra, kre­nu­li „na­pred u sla­vu” i po­lo­ži­li ži­vo­te za „obraz Be­o­gra­da, na­še pre­sto­ni­ce”.

    Zato jebach beograđanin ima razumjevanja, a ne ko cara kaze ma kakvi vi

  5. Ka­da je ma­jor Dra­gu­tin Ga­vri­lo­vić pred bit­ku za Be­o­grad 1915. go­di­ne re­kao voj­ni­ci­ma da su im ime­na iz­bri­sa­na iz broj­nog sta­nja, nje­go­ve re­či od­no­si­le su se i na 4. ba­ta­ljon 10. pu­ka srp­ske voj­ske. Nje­ga su či­ni­li re­gru­ti mu­sli­man­ske ve­ro­i­spo­ve­sti iz Ra­ške obla­sti, ko­ji su ta­ko­đe, po za­po­ve­sti ma­jo­ra, kre­nu­li „na­pred u sla­vu” i po­lo­ži­li ži­vo­te za „obraz Be­o­gra­da, na­še pre­sto­ni­ce”

    uvek je bilo kusturica fala bogu da ste svi takvi nikad se popreko ne bi pogledali

  6. Ovdje se govori o bosnjacima, ne o romima

  7. a sta je kusta cigan fazon ko i balaszevic?

  8. vi još prdite na ovoj temi

  9. kad bude dao trg, skver, ulicu ili blok prekidamo evo obecavam

  10. Hezno, stari trio na ovoj temi plidu-jovor-cara, ne ometaj pls

  11. Vidis kako nas cara tretira moj heznaro, u fazonu u svakom zitu ima kukolja, sta ti kazes jesmo li vecina govna s par dobri ili vecina dobri uz par govana

  12. haha ja bi voleo da je pliduu ko kusta al pliduu kae dae on ciganj tuyan sam sad

  13. a ne zapitaš se “zašto nemamo redovnu liniju za taj grad prije svega”, u tome je problem

    Nemam ništa protiv redovnih linija. Iz Banja Luke ima redovnih linija za gradove u Federaciji. Treba i putevima da se poveže gdje je god slabo razvijena putna mreža. Ne znam da li neko sabotira, ako mene pitaš za lično mišljenje, podražavam svako saobraćajno povezivanje.

  14. pliduu daj bar dve leneje

  15. pa ja ipak mislim da ste većina dobri uz par govana ali ta govna smrde ubijaju

  16. Alo raja mršte na bošnjačke i entitetske teme, ovde govorimo o kišovitom ostrvu, viš da tamo puštaju kojekakve crnce iz menalnih ustanova da ubijaju ljude po ulicama svakodnevno

    https://www.youtube.com/watch?v=MQhMFC1TXdY

  17. Muslimani su dosli sa ciljem da ciste evropu od nemorala kad se pravoslavci ne interesuju i bas ih briga sto se bogohuljenje desava na sve strane na tom zapadu

  18. Muslimani su dosli sa ciljem da ciste evropu od nemorala kad se pravoslavci ne interesuju i bas ih briga sto se bogohuljenje desava na sve strane na tom zapadu

    Џихад

  19. А ово мелкијадес у фазону В фор Ведета

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.