Prijava

To su pojmovi za definisanje koji se ponavljaju već Boga pitaj koji put. Definisanjem nekog od ovih pojmova nemate velike šanse da dobijete dosta pluseva, zato što štagod da napišete, verovatno postoji već nešto slično. Ovi pojmovi su smorili veći broj autora, koji automatski daju minus kada vide tako nešto, te se potrudite da izbegavate ovo da definišete, kako ne bi došlo do razočarenja.
Pokušaću da ih pobrojim, ko se seti čega neka dodaje.

chuck norris
ziljave picke i sve što ima seze sa ziljavošću
siguran znak starenja i ostali sigurni znakovi
facebook
šaban
grand
emo
ceca
karleuša i ostale mejd in Šimanovci pevačice
Milka Canić - jebalo vas dobro veče
nanosekunda
ironija
milan stanković
veliki brat
evrovizija i varijacije na temu
fenser i varijacije
mile kitić i slični
saša popović
marija šerifović
paradoks
radikali
ldp
internet
definisanje članova
definisanje definicije
bata živojinović
smorio sam se k'o...
nataša kandić
isidora bjelica
baba i varijacije
gsp i varijacije na temu
čedomir jovanović
šešelj
w umesto v i sve na tu foru
štagod u američkim filmovima
tri najtanje knjige na svetu
tri najdeblje knjige na svetu
hronologije i evolucije svega i svačega
RTS i njegov reprizni program
reklame za deterdžent/omekšivač/koncert/štagod

Zaboravio si da stavis "stagod" u americkim filmovima i slicno :)

cini vam se... moze da se napise i dalje dobra definicija od tih pojmova :)

ali je vrlo zajebano. mora vesto :)

Kelte, mislim da bi bilo dobro da se ovo topuje. What do you think? :)
Stvarno je više smorilo, valjda će ovo makar malo da popravi situaciju...

A ne verujem da će novajlije, kad ova tema padne u zaborav, naći istu. Retko ko češlja forum toliko.

prebacio sam u drugi podforum

Dodaj i reklame za deterdžent

Емо је такође на добром путу.
Као и све могуће расправе између:
металаца и народњака;
металаца и репера;
рокера и металаца;
рокера и народњака;
рокера и репера итд.
Само не знам ко ми је прочитао мисли,хтео сам да отворим овакву тему.

dodajte slobno ono za tri najdeblje i najtanje knjige, onda ono stoji ti ko...
w umesto v, i one glupe definicije gde se pise kako sajt nije vise ko sto nekad bejase...bata zivojinovic, natasa kandic, karleusa, jos ima toga da se setim...

P.S.
Odkako je Milan Stankovic izabran za Evroviziju, moja defka za njega ima konstantan rast...ima da mi prejebe definicije dana... :)

ovo dodajem, jer iako me je smorilo ovo sve...mislim ko Celt da moze opet nesto da se iskombinuje...

ali ...ne! apsolutno brisanje takvih definicija, podrzavam

mene nije to smorilo. ohrabrujem sve članove koji nisu da pokušaju. možda bude neka dobra definicija! jes!

Ja bas mislim da definisanjem tih stvari mo's da zgrnes gomilu pluseva jer su ljudi, generalno, idioti.

Samo ubaci hronologije i evolucije, to je sad moderno. Majke im ga sponabijam modernisticke.

Slazem se sa Surovim i Tulumom.Nek ljudi pokusaju,ako im uspe uspelo je,ako ne ne.A sto se tice ljudi-ljudi jesu idioti.Samo na ovom sajtu medju moderatorima su idioti u manjini(da ne kazem da ih nema :) ).A upravo modovi odlucuju o brisanju defke.

Па може да Чак Нориса, жиљаве пичке и фејсбук ал' ово све остало су златне фонтане инспирације...

Tulumbac
pre 3 sata

Ja bas mislim da definisanjem tih stvari mo's da zgrnes gomilu pluseva jer su ljudi, generalno, idioti.

Samo ubaci hronologije i evolucije, to je sad moderno. Majke im ga sponabijam modernisticke.
--------------------------------------------------

Амин.

Можда ови појмови јесу доста дефинисани, али сигурно је да ипак од већине може да се прави добра дефиницја о5.
Много је широк списак...

Ja bih rekao da je prekratak... Mogao sam još bar 50 pojmova da ubacim.

evo jedne izlizane teme: stavljanje sebe iznad ostalih. Alo bre, spustite se na zemlju malo.
To što su pojedini imali šansu da daju definiciju na nešto, uopšte ne znači da su to dobro uradili.
Čak i da jesu, ne znači da neće doći neko ko će to uraditi bolje.

I da dodam: ovakvim temama samo dodatno pogoršavate star za koju se kao borite. Linkovanjem tih kvazi fuš i izlizanih definicija će se sigurno smanjiti njihov broj. Jea!

_____________

Poruka za "novajlije": Ova tema napravljena je kao plod užasne dosade, te u svom tom splinu u stomaku, dobijena je želja da se napiše nešt i privuče određena pažnja pod maskom "ja činim dobro za sajt".

Molim vas, ignorišite i definišite sve što vam se definiše. Prijateljski savet.

Iju, za srce si me ujeo! :)

Mislim da bi vi modovi mogli da se usaglasite šta hočete. Kelt je stavi u Informacije, ovaj je posle premešta. Mislim stvarno :))

Ovo nije bila zlonamerna tema, već zaista jeste tako. Gomila ljudi lupa minus bez čitanja na veliki broj pojmova iz spiska. Ako ti to ne radiš, ne znači da i veliki broj drugih ne radi.

I ne, tema nije otvorena iz dosade, već iz revolta. Meni je, kao i dobrom broju članova, puna karlica ovih i sličnih definicija.