Врати србску земљу

  1. ja ne volim klabing boli me stomak od toga ali sam iso na hodocasce u republiku srpsku da se poklonim senima palim srpskim borcima jer mene necete da bombardujete?

  2. Кизо, не капирам о чему причаш. Нажалост, у Београду седе ``Срби`` из РС, ЦГ и ХР. Не знам можемо ли да набројимо 10% да су родом из Србије. Све неке букве, тикве, брђани... види им се и по физиономијама да нису из Србије.
    Срби из РС већ живе на својој земљи, не требају нам овде. Већ вас имамо готово 100.000 и то је превише.

    Катастру можете да се насвирате фрулице, а за клабинг сте увек добродошли.

  3. Skloni se na Kosovo Jukenthendldtruć, bombardovaćemo samo teritoriju Srbije, al najviše Beograd.

    Кизо, не капирам о чему причаш. Нажалост, у Београду седе ``Срби`` из РС, ЦГ и ХР. Не знам можемо ли да набројимо 10% да су родом из Србије. Све неке букве, тикве, брђани... види им се и по физиономијама да нису из Србије.
    Срби из РС већ живе на својој земљи, не требају нам овде. Већ вас имамо готово 100.000 и то је превише.

    Катастру можете да се насвирате фрулице, а за клабинг сте увек добродошли.

    To iz RS su jedini pravi Srbi u našoj napaćenoj i vijekovima okupiranoj Srbiji. Net trebate nam vi okupatori na našoj srpskoj zemlji. Vi ste došli za Turcima i protjerali ste nas i posadili svoje guzice u firme naše države. A vi iz katastra ste najveći izdajnici. Prepravljate knjige stasrostavne u kojima piše da je srpska zemlja, prepisujete je šiptarima. Vi ste predali Kosovo.

  4. Ja sam Beograđanin ali sarađivaću i ako treba biću još gori prema njima u Beogradu nego vi iz Srpske.
    Ako je Srbin iz Republike Srpske krvav do lakata, Posrbica je krvav do ramena.

  5. Кизо, капирам да тролујеш, но, игнорисаћу то знање.
    По чему су мешанци турака, балија и усташа из РС већи Срби од оних из Србије или ЦГ, Македоније, Мађарске?

    Ја нисам окупатор, имам стару београдску крв, нисам ни из какве припиздине или свратикуришта. Не знам ко су ти то ``ви`` који су дошли за турцима. Не знам ни који сте то ``ви``. Можда они што су продавали гранате хрватима и бежали пре жена и деце.
    Ми из катастра радимо посао по закону. Ко не ради, нека иде на робију, а има и таквих. Књиге староставне немају везе са катастром, молим за нелупање.
    Катастарске књиге не може нико да мења, па ни ми.

    Срби попут тебе, који пљују друге Србе и називају их погрдно, јесу ликови који су продали своју земљу суседима, а онда блате и вређају све око себе, да би прикрили своје злочине. Нисмо ми продали ништа, ми само водимо евиденцију онога што су други продали или купили. Косово су продали Срби избегли из те ваше РС и ХР, а вала и они који су живели на Косову. Ни један једини рођени Београђанин није продао ништа на Косову нити Метохији, из простог разлога јер тамо ништа није ни имао.

    Знаш ли да свираш фрулу двојницу?

  6. Ti bombarduj u tajnosti.

  7. Заобиђите ми Београд. Бомбардовали га турци, па угри, па немци, па усташе, па опет немци, па американци, па сада и ви хоћете. Одморите нас мало. Све српско сте нам уништили, дајте да сачувамо и ово мало што имамо.

  8. mi ne bi mogli da vratimo tele koje zaluta preko granice.a mozemo i mastati,pa da nam se smeju iz okoline.

  9. ✈ ▌▌ АЛАХУ АКБАР (╯°□°)--︻╦╤─ - - -

  10. Заобиђите ми Београд. Бомбардовали га турци, па угри, па немци, па усташе, па опет немци, па американци, па сада и ви хоћете. Одморите нас мало. Све српско сте нам уништили, дајте да сачувамо и ово мало што имамо.

    Pazi šta si napiso.

    Бомбардовали га турци

    па угри

    па немци

    па американци

    Kako je ko bombardovo tako je dovodio vas kolonizatore i okupatore. I to od ste svi iz nabrojenih nacija + bugarorumunskiciganošiptari. Na našoj zemlji! U našem gradu!

    A što šutiš za ono prepisivanje KOsova šiptarima, aaa?

  11. По чему су мешанци турака, балија и усташа из РС већи Срби од оних из Србије или ЦГ, Македоније, Мађарске?

    Ја нисам окупатор, имам стару београдску крв, нисам ни из какве припиздине или свратикуришта. Не знам ко су ти то ``ви`` који су дошли за турцима. Не знам ни који сте то ``ви``. Можда они што су продавали гранате хрватима и бежали пре жена и деце.
    Ми из катастра радимо посао по закону. Ко не ради, нека иде на робију, а има и таквих. Књиге староставне немају везе са катастром, молим за нелупање.
    Катастарске књиге не може нико да мења, па ни ми.

    Срби попут тебе, који пљују друге Србе и називају их погрдно, јесу ликови који су продали своју земљу суседима, а онда блате и вређају све око себе, да би прикрили своје злочине. Нисмо ми продали ништа, ми само водимо евиденцију онога што су други продали или купили. Косово су продали Срби избегли из те ваше РС и ХР, а вала и они који су живели на Косову. Ни један једини рођени Београђанин није продао ништа на Косову нити Метохији, из простог разлога јер тамо ништа није ни имао.

    MI PRODALI KOSOVO? PA NE RADIMO MI U KATASTRU! KO JE PROKNJIŽIO PRODAJU KOSOVA? KO JE UDARIO PEČAT N POSJEDOVNI LIST?

    VI IZ KATSATRA STE PRODALI KRAJINU I SLAVONIJU! MI SMO MOŽDA MIJEŠANCI, AL VI NEMATE NI MALO KRVI SRPSKE, VI STE RUMNSKo CIGANSKI OKOT!

  12. Kizo ne brini, ja sam se pokajao i spreman sam da postanem Srbin Republikosrbijanac. Biću surov, posebno prema "rođenim beograđanima" a ustvari šejpšifterima, papinim agentima.

  13. БЕОГРАЂАНИ МАРШ У БУГАРСКУ! БЕОГРАД СРБИМА!

  14. Заобиђите ми Београд. Бомбардовали га турци, па угри, па немци, па усташе, па опет немци, па американци, па сада и ви хоћете. Одморите нас мало. Све српско сте нам уништили, дајте да сачувамо и ово мало што имамо.

    pa bombardovani su i ostali gradovi, al vi iz katastra sve pare odvukošte u Beograd, i Beograd se obnovi, čak i Novi Beograd dobije, a Subotica, ŠTA ĆEMO SA POZORIŠTEM U SUBOTICI I TREBA BEOGRAD DA SE BOMBARDUJE SVE DA SE SRAVNI VI SRBI I ČISTOKRVNI I NEČASNI BRE

  15. Biću surov, posebno prema "rođenim beograđanima" a ustvari šejpšifterima, papinim agentima.

    Shvatio si suštinu, uvidjeo si problem i ko stoji iza njega.

  16. http://www.mapsoft.rs/dev/image001.gif

    POGLEDAJTE BRAĆO SRBI KAKO SU NAM IZDAJNICI I PLAĆENICI IZ KATASTRA NACRTALI GARNICE PO NAPAĆENOJ I OKUPIRANOJ SRBIJI! I JOŠ JE OFARBALI U ZELENO!

  17. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/02/Mapa_Srbije_2006_god..PNG
    A vidi ovde što pišu na Nemačkom....i vi ste Srbi kao iz Beograda....kurac ste moj Srbi. Vi ste Švabe.

  18. А види, све градове написали на српском, само "њихов" БеЛград на швапском.

  19. http://www.geoplan.ag.rs/images/geometar1.jpg

    Samo premjeravaju Srbiju, i prodaju slike vatikancima i stranim izdajama!

  20. A RS utopili u BOSNIEN UND HERZEGOWINA!

    A to vi hoćete?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.