Prijava

:klinci odlaze da iscitaju Dzonija, +85 novih pratilaca tokom raspusta, iako je to izlisno: lololo

VOlu me deca. Strog sam, ali pošten lololo

Nema to veze mlad - star, u pitanju je samo kućno vaspitanje, a pravo da vam kažem, nervira me onaj stav "Ja sam stariji, ima da me poštuješ". Ne, poštovaću te ako si čovek vredan poštovanja i to nema ama baš nikakve veze sa godinama.
Oduvek su mladi bili kao drski, a matorci kao fini. Ma da, kako da ne.
ŽIVEO DAN MLADOSTI!

Moj drugar jedan je kada mu ne radi lift, zvao četiri klinca da ga nose do petog. Tako ih je naučio kada im kaže da odu po pivo, oni i odu. Sada ti klinci imaju dvadeset godina i uče ove mlađe od njih na isti način. Volim što se u kraju prenosi sve lepo sa starijih na mlađe.

u Munzeu te klinci nose mesto lifta, samo bahato lololo
tako se stice postovanje za ceo zivot, jel da Cika Kure :)

Tako je, mada ovo je primer sa BK ne iz Munzea. Nisam ja ni morao da ih traumiram. Dovoljno je ovaj drugar što je to radio pa je bilo kao da svi to radimo i sve su nas poštovali. I dan danas. JEdini način. Ne da ih biješ, nego malo da ih cimaš. U krajevima gde ih nisu cimali, klinci su bezobrazni.

Не знам стварно шта је са овим клинцима данас. Ето, читам и не верујем. Средњошколац пуши и пијан је.

У моје време нисам ни помислио на алкохол до дваеспете, цигару нисам видо ни на улици до двадесет и треће, а секс нисам мого да добијем све до пре пар месеци, јер су све вазда биле невине, посебно у мојој средњој економској. У град кад одем, до дванес се враћам обавезно, јер после не смем да изађем. Тек сад откад сам почо да зарађујем, останем некад и до један, ал ме већ хвата нервоза.

Какви су ови данашњи клинци, ПУ!

То исто и мени отац причо како смо ми стока, а они били сви кул и све то, и онда ми случајно један његов ортак из студенцких дана исприча пар ствари које су радили, и де сам ја сконто да сам се ја тад џаба курчио неким својим кафанским животом, јер су они били луђи од свих нас заједно.

Једино што тад ниси имо толка средства комуникације да се прича о свему томе, па су сви могли да се праве да тога нема, то је остајало на маргинама.

Миле, ја сам тео сличан цитат да ставим, ал са Сенеком, иста поанта :)

Ovo je još jedna od onih tema koje se svode na navođenje primera i kuknjavu, u nedostatku neke baba - komšinice. I dede.

У моје време нисам ни помислио на алкохол до дваеспете, цигару нисам видо ни на улици до двадесет и треће, а секс нисам мого да добијем све до пре пар месеци, јер су све вазда биле невине, посебно у мојој средњој економској. У град кад одем, до дванес се враћам обавезно, јер после не смем да изађем.

Што се овога тиче, увек сам од старијих слушао много горе ствари да су радили у мојим годинама али ТАД СЕ РАДИЛО И ЗНАО СЕ РЕД. Јеботе, сећам кад сам отишао у село једном, имао сам 13 година. Ја нешто шетао и сретнем деда-стрица. Добар дан, ово оно, и он мени као колико имаш тачно година, ја му кажем и он мени крене причу: "Их, ја сам у твојим годинама водио љубав сваки други дан, ми из наше фамилије то радимо још док смо млади хехе. Кад сам био ко ти ја сам већ имао своју радионицу са шегртима". Не кажем ја да је ово све тачно, али је било исто као и данас, нису чекали да пробају свашта, пре војске су свашта радили.

Cole, ja ipak mislim da je deda-stric jebo.

ја све мислим да је то због нејебице. ако не јебеш, како ћеш да имаш поштовање према себи самом, а камоли тек према неком другом?

Да је Тито жив...

To svima fali ne samo klincima, mada su malo razmaženiji od nas to je sigurno, a i mi smo bili malo razmaženiji od naših roditelja, pošteno...
Al' jebi ga, nisam za to da se keziš svakom ''Ljubim ruke, milostiva'' ali neka kurtoazija, najobičnija. Meni lično bude glupo kad se nešto zamislim, pa zaboravim da se nekome javim ili zahvalim, čisto je ljudski.

Ja sam relativno mator čovek. Ali se družim sa ljudima koji doslovce nisu u stanju da ispoštuju starije od 60 godina. Nema tu pardona ni da je neko oboleo na živce i da mu odgovaraš sa da i ne i nema tu rekli mi jednom da smanjim muziku, aj da smanjim muziku. Matori ljudi opiju se, niko ih ne zna i onda seju brezobrazluk. Aj da polemišem sa babom, bio bi pička kad bi smanjio Baju, posle 15 sati preglasnog Baje.
Nije vam pravilo da klinac ima 15 ti 30, to 20 klinac 10. Univerzalno je.
Ja jesam par puta bio jako bezobrazan, i pijan i brezobrazan sramota me je. Moja stari i njegova ekipa šljakera i majstorčina su bili brezobrazni i za njih me je sramota.
PAZ SAD!
Klincima u ulici koji sada imaju tako od 5 do 15 godina. Svaki put kada prođem ja se prvi javim. Svojim primerom. Dosta puta oni budu malo oholi pa me zavitlavaju. Neću da ih bijem. Ako preteraju, rećiču im, pa neka se stide. Ali zato vrebam njihove roditelje da me ne ispoštuju, pa ću tu nekome da ugradim kostobolju. I jebem ženu glasno i bijem vreću u potkrovlju. Katkad nešto i zakoljem, pa mašem komšijama što prolaze sa krvevim nožem. Treba fino sa svima. Ko se obezobrazi, odma štrojiti, da se ne razmnožava.
I još da se setim. Da. Po gradu sada šetaju klicni od 17. Šrafciger i nož u nogavici. Njih 15, jedni druge zovu brate. Ima budala pa se svađaju sa njima na ulici. Kao ja sam duplo stariji od njih i znam da se bijem, jači sam 5 puta, pa će da me poštuju. Ja da ih učim pameti? Ne. Mogu samo da im dam svoj primer... nadam se pozitivan.
Treniram sa omladincima. Isti se lako prebacuju iz super dece u ko ce biti gori među svojim vrsnjacima, pravim sranja, ovde me niko ne zna. Budite vi stariji mudri, pa prepoznajte u kom su raspolozenju klinci. Izbegavajte ih kada su razuzdani i koristite priliku kada su ok da budete ponosni na omladinu. Budite mudri, budite mudri.
Ajde sada Skocko jedan primer kako su fini klinci sa kojima treniras i kako se dive tvojoj snazi i vestini, pa te lepo postuju, nisu ko oni na ulici.

Poštujem svakoga ko je dobar, pošten, iskren i pravedan. Ali ne mogu da smislim ljude koji to nisu i ne poštuju ni roditelje, a ne samo da očekuju da ih neko poštuje već to i zahtevaju.

TAKO JE PONOSNI NA OMLADINU
A NE TU KAO NEMA OVDE U SRBIJI PERSPEKTIVE, E PA KAKO CE DA BUDE KAD IM ZASEJETE TU MISAO U GLAVU
IMA PERSPEKTIVE OVDE, NE BEZITE OMLADINO!!

Kvebek, shvati da nas ima raznih.

A ne ko one picke peace , hipsteraj!
Mogu da prime pis al samo u guzu, sve fegeti.
Zamis da je svugde mir, e sad. Nemos.

I ONI ANTIFA SU FA!

Roditelje poštujem zbog svega što su učinili za mene i još uvek čine, i zbog toga što su me vastpitali da budem pošten i dobar čovek. Nikog drugog ne mogu da poštujem iz tih razloga, ali mogu ako je neko, kažem, dobar čovek, pošten i pravedan.

Sebični ljudi i ljudi koji zahtevaju poštovanje su prvi koje ne poštujem (inat za ove druge).

Ima u Srbiji i perspektive i potencijala, ali ima i mnogo veliki kurac u obliku kurcobolje i sebičluka ljudi, naročito omladine.

Поштовање је нестало!! Нико да се сети да изрази Целту захвалност за ослобођење јебања! Хвала ти Целте иако си јебање назвао погрдим изразом форникација. Јебаћемо и академски што да не! ХВАЛА БРАТЕ!