Prijava

ŠTA SE DESILO? GDE JE JEBANJE?

impressionism
ŠTA SE DESILO? GDE JE JEBANJE?

Zbog jebanja izvan tema koje su predviđene za to, isto je i ukinuto.
Sad svi treba da se potrudimo da svaku temu ispemujemo jebanjem, pa da se opet nasušna jebačina iskoreni sa sajta.

Ovo je danas aktuelnije nego ikad.

Preimenovati temu u OK BOOMER

Који ће нам курац поштовање

'ok boomer' jedan od retardiranijih trendova definitivno

Желео сам ја да активирам ову тему после дугог низа година, али сам се бојао бана. Драго ми је да је то неко други учинио, ускоро ћу испричати причу шта ми се десило, мрзи ме сад.

ovo je postala zemlja nepostovanja,. nista se ne postuje i niko nikog ne postuje.da ucenici tuku profesore, nemam reci

Kako vi znate za taj trend da vidim ja malo sta tu ima kad je toliko interesantno. Kako ja ne znam za nijedan taj termin gde se to uci hocu i ja malo da se modernizujem.

Postovani gospodini i gospodje uz duzno postovanje moram da vas obavestim da vise nema postovanja...

Šta je fora s tim "ok boomer"? Ne zvuči mi baš kao nešto što bi moglo da bude viralno :/

zanimljivo da ljudi misle da ako si star da onda uatomatski zasluzujes i postovanje svakog mladjeg.
pa boli me briga sto si star jbt, postovanje se zasluzuje a ne dobija.
ako si prije bio samo drtina raspala, sad si stara drtina raspala koja glasa za vlast ili neku socijalisticku partiju iz ubjedjenja. ko te jebe.

Postovanje se ne zasluzuje nego je deo svakodnevne kulture. To sto ides uz dlaku matorcima samo govori o tvojoj nekulturi i nezrelosti. Ponasas se prema svakome kako je drustveno prihvaceno a ne kako se tebi digne.

pa boli me briga sto si star jbt, postovanje se zasluzuje a ne dobija.
ako si prije bio samo drtina raspala, sad si stara drtina raspala

Upravo.

Ili sto bi Lemi rekao "people don’t become better when they’re dead, you just talk about them as if they are. people are still assholes, now they’re just dead assholes"

Isto me nervira i ono "svi zasluzuju postovanje", sama rijec "zasluzuju" je u direktnom konfliktu sa rijeci "svi". Ako je za sve po difoltu, nema sta da se zasluzuje, ako ima nesto da se zasluzi znaci da nije za sve

Šta je fora s tim "ok boomer"?

Neko nadjebavanje izmedju tzv "boomera", odnosno ljudi rodjenih poslije WW2 i tzv "milenijalsa", odnosno ovih rodjenih krajem 20 vijeka. Ovi stariji se zale kako su mladi ugl nesposobni i kako ne zele da odrastu vec se ponasaju kao klinci non stop, a mladima je odgovor na to "ok boomer", sto bas pokazuje zrelost i uopste ne ide u korist onoj prvoj izjavi

U sustini, kao i ono NMSJ sto je radio samo sa "ok.", taj nivo fazona, samo je tu jos i generacijsko nadjebavanje

Ok boomer Americka kulturološka pojava... amerikanci dele sebe po generacijama posto je kulturološki zabranjeno da dele ljude po bilo cemu drugom (veri, polu, rasi, naciji, itd...) U stvari nema razlike vec su svima ispran mozak jer im njihova medijska masinerija i skolstvo namece kako da razmisljaju cak iz kroz geniracije kako odgovara mocnicima... Ideja o fasizmu i nacizmu je potekla iz eugenickog pokreta u Americi i Britaniji sve da bi stvorili savrsenog poslusnog roba... Sada stvaraju situciju za depopulaciju tako sto se bore za prava i slobode kurava i satanizaciju muskarca... Nije im dovoljan socijalni inzinjering sada hoce preko transhumanizma da stvore neku vrstu tehnoloskog jednoumlja... Apsolutna kontrola je cilj...