Prijava

ovi sisofilni degenerici su mi zgadili dojke realno.

Meni je lepo kad devojka ima izražen kamenac u bubregu.

Pa da ih pljuneš, šta

Nikada nikoga ne bih pljunula. Volim da gledam u oči osobu kada razgovaram. I volim da neke stavri raspravim licem u lice. Zapravo mnoge. To je sve.

Слушај Аввлијо, Шмокљу у приватном животу зову Бицепс, не знам колико ти је паметно ово што радиш сад.

Divno... Sve nasilnici. Šta li raspravljam sa polusvetom ...kao da mi ga nije dosta oko mene same...

Mm eye contact, prisutan je

Mesni, ja volim beli lak na noznim prsticima kod zena

Divno... Sve nasilnici. Šta li raspravljam sa polusvetom ...kao da mi ga nije dosta oko mene same...

Па јбг, нек је полусвет и шта год нека га, искулирај. Ево ти на пример Цокула се нешто покачио с њим пре две године и нема га од тад да се улогује...сад ти нагађај зашто... https://vukajlija.com/recnik/autori/26195
Не треба баш ни на нету свашта лупати.

Bež od Šmoklje ko od poplave, meni našo gde živim preko IP adrese, crknute mačiće mi slao u paketima. Od tada sa njim samo u fino. Zdravije je.

Pa bili živi kad sam ih poslao

Ne znam ja, znam šta me dočekalo. Iselit se morao.

Sacu da dodjem sve cu da vas pobijem

Ево и Бомбаш нема случајно тај надимак....само пробај да му кажеш нешто против Ц. Звезде.

Proklet da je ovaj život kad pošteni ljudi moraju strepiti od raznoraznih namćora i siledžija.

Buahhahahahahhahah ala smo se sabrali. Što bi rekla ona stara Nije meni čudno kako njih Bog stvori, nego kako ih sastavi ...

Nikolica sa prikolicom.

Ivica. Ne prilici nikom prosto. Ivice vole samo vestice.

Ivica Klasnić dingospow