Врати србску земљу

  1. Kizo nemoj ti se neko smeje, bakar kad oksidira od poprimi zelenkastu nijansu.

    Ne zeleno ko trava jebo ga ti nego zelenkasto.

    http://www.yourdictionary.com/images/articles/lg/280.CopperOxydized.jpg

  2. kizo, љубави, нисам крив што си неписмен.
    Српске цркве се граде са два типа крова - оловни и бакарни. Оловни остаје сив, а бакарни позелени. Ево ти слике, па погледај.
    http://www.tob.rs/img/photo/Patrijarsija%201.JPG - патријашрија
    http://srpskoblago.rs/wp-content/uploads/2012/03/mileseva.jpg - милешева
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/99/Crkva_Svetog_Marka_u_Beogradu.jpg (Св. Марко, ту ти се, ``Србине`` налазе мошти цара Душана)

    П.с. Ђорђу није у руци полумесец, већ калашњиков.

  3. YouCantHandleTheTruћ брале, Кизини ``аргументи`` су чисто троловање. Рекох да ћу то прескочити и одговорити као да није у питању троловање. Дете лупа као циганче у канту, али нека га. Лепо му је, ко смо ми да му то кваримо?

  4. To su cigani, većinsko stanovništvo Srbije uz bugarorumune i beogradske mađerošvabe, poskidali sveti srpski bakar i stavili zeleno uz turski blagoslov.

  5. Ja samo ne verujem da neko nije čuo za oksidiranje bakra. Ništa više.

    O pričama o katastru i ostalom ne ulazim jer nisam upućen.

    EDIT:E jebi ga kizo ja mislio ti ozbiljan.

  6. Nisi upućen, al logika nalaže da vlasnik zemlje mora imati posjedovni list na svoje ime. I pečat. Iz katastra. Jel Kosovo zemlja srpska? jeste, bila je dok katastar nije prepiso na šiptare.

  7. Kizami, što tovariš mučenika (granjka) ovoliko? Vidiš da jadan počinje da spoznaje istinu koja se nad njim nadvija poput nemani, pa se užasnuto skupčava ....
    Pusti Kizo, mene od ovakvih sramota što mi opština rođenja Savski Venac.

  8. Ja mislim da su Kizo i Granjka jedna te ista osoba sa teskim poremecajem koja svoj unutrasnji konflikt prenosi na ovaj ozbiljan sajt i ovu vrlo ozbiljnu temu...

  9. Bushido, не вређај ме без разлога. Улизуј се слободни своме Кизи и иди са моје општине код тате и маме на село. Киза се испалио за сву кавурму, чварке и ћевапе, а ви не будите јадни него причајте као људи и престаните да се бушкате као топла браћа за пар гласова. Мало морала вам неће шкодити.
    П.с. И мене је срамота што сте се родили на мојој општини, али шта да се ради.

  10. Ja mislim da su Kizo i Granjka jedna te ista osoba sa teskim poremecajem koja svoj unutrasnji konflikt prenosi na ovaj ozbiljan sajt i ovu vrlo ozbiljnu temu...

    POBEDA.

  11. Bushido, не вређај ме без разлога.

    Ne vređam te, samo kažem da te je natovario. Što je činjenica. Utovar ozbiljan je u pitanju, a ti se i dalje nameštaš. Pa mi malo žao...a i malo me blam.

  12. Nije to tvoja opština, to je vijekovno srpsko ognjište koje ste uzurpirali i osnovali u njemu instituciju koja služi kao intrument rasparčavanja Srbije. Uostalom, što ćeš ti ovdje u ovo doba? Jel nisi na poslu?

  13. Буши, не капирам како ме је он то натоварио када је испао _______ тврдећи ненормалности о бакру, о катастру, о историји... Ако је неког натоварио онда је то он сам. Истина, никада нисам скапирао на овом сајту поенту троловања, и даље је не капирам. Мени је то идиотски, не прихватам као вид комуникације и никада нећу моћи то да схватим. Но, наравно да се не капирамо. Разлике су превелике - село и град се никада неће разумети.
    Одговорио сам господски на сељачко иживљавање. Ако је то `намештање` онда у реду. Ево нећу више, али то не мења ништа. Гуњ остаје гуњ.

  14. Granjka, ne znaš da internetuješ, ili si pro u tome.

  15. Грањка сваких 10 минута направи паузу од пола сата.

  16. Zapravo su se selo i grad jako dobro razumeli dok se seljani nisu urbanizovali, a gradjani proseljačili, pa se svi nekako lažno predstavljaju. Onda je prirodno da niko nikoga i ne razume.

  17. Ja sa nadam da je ultrapro. I da nije stvarno iz katastra. I da nije iz Beograda. I da je Srbin.

  18. I ja se nadam da je ultrapro, jer bi inače značilo da je moron.

  19. Кад помислите да пада киша, погледајте навише - ја пишам по вама. А сад се питајте где сам, шта сам, ко сам. :=)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.