Bog je neprirodan, kao homoseksualnost

  1. glavni

    Zato što ti se može, ogulićemo ti malo kože deckxo...buahaha

    Glavni, tebra - razmisli malo kako ovo gej zvuči lololo.

  2. добро си ово срочио

  3. Moja inicijalna ideja kada sam počeo da čitam temu je bila da nađem najretardiraniju osobu na forumu. Ali ne vredi. Previše je pretendenata za to mesto i svi su tako prokleto dobri u tome. Idioti su geniji u bivanju idioti.

    -------------------------------------------------------------

    DSM-IV iz 1994. – američka psihijatrijska klasifikacija mentalnih poremećaja koja je ujedno i najuticajnija u svetu – mentalni poremećaj definiše ovako:

    Klinički značajan bihejvioralni ili psihološki sindrom ili obrazac koji se pojavljuje u pojedincu i povezan je sa aktuelnim distresom (bolni sindrom) ili nesposobnošću (oštećenje jedne oblasti funkcionisanja ili više njih) ili sa značajno povećanim rizikom od smrti, bola, nesposobnosti ili značajnog gubitka slobode... Bez obzira na prvobitni uzrok, on mora biti posmatran kao manifestacija bihejvioralne, psihološke ili biološke disfunkcije u pojedincu. PSIHOLOŠKI POREMEĆAJI NISU DEVIJANTNA PONAŠANJA (NPR. POLITIČKA, RELIGIOZNA ILI SEKSUALNA) NITI KONFLIKTI PRVENSTVENO IZMEĐU POJEDINCA I DRUŠTVA, osim ako devijacija ili konflikt nisu simptom disfunkcionisanja pojedinca.

    (Uzgred, nemojte da vas zbuni reč "devijantno", to je pojam iz sociologije i označava samo odsupanje od društvenih normi.)
    Ova definicija je daleko od savršene, ali je najbolja i najpreciznija koju trenutno imamo. Sledeće godine izlazi DSM-V.
    Ovako dugačke i komplikavane definicije su neophodne kada definišemo mentalne poremećaje, jer postoji opasnost da se nešto što u osnovi nije poremećaj tako percipira. Mali primer: sedamdesetih je "noćno skitanje" bila legitimna psihijatriska dijagnoza. Da, noćno skitanje, ono što svi danas radimo, ali tada je odstupalo od društvene norme, bilo je neshvatljivo za sredovečne ljude tog doba da shvate šta sad ti mladi lutaju po celu noć negde, mora da su poremećeni!
    Ok, sada kada smo ustanovili definiciju, možemo da nastavimo.

    --------------------------------------------------------------

    http://i575.photobucket.com/albums/ss191/Valsinarb90/Pretendenti/Pretendent1.png

    Evo sa slomljenom rukom pišem pa gledaj malo više da cijeniš tekst.

    Pre bih rekao da su ti slomljene neuronske veze u mozgu, a to kod mene izaziva sažaljenje.

    Iako je crkva jedan od najžešćih propagatora antihomoseksualnosti, realno je da dosta ljudi homoseksualnost ne podnosi iako nisu članovi crkve.

    Da. Zbog nečega što se zove heteronormativnost. Zahvaljujući heteronormativnosti kojom je svako od nas indoktriniran još od malih nogu. Na rođenju, kada ti upisuju pol u karton, moraju da te odrede ili kao muško ili kao žensko. 0,5% svetske populacije je interseksualno, što nije zanemarljiv broj. Od malih nogu te uče da dečaci vole plavo, devojčice ružičasto, dečaci vole ovo, devojčice vole ono, i tako dalje kroz ceo život. Većina stvari koju danas voliš i većina stvari o kojoj danas imaš stav (žalim što moram da ti razbijem iluziju) NIJE posledica tvoje svesne odluke, već ti ga je društvo nametnulo (iako možda nisi svestan toga).

    I pored toga, ne znači da je homoseksulanost za ateiste normalna.

    Naravno da postoje ateisti koji su napustili koncept Boga, ali nisu napustili model razmišljanja i sistem vrednosti koji religija propagira. Naravno da postoje glupi ateisti, to niko ne spori.

    http://i575.photobucket.com/albums/ss191/Valsinarb90/Pretendenti/Pretendent2.png

    Prirodno je da neko bude šizofrenik, jbg desi se. Ali da li je normalno takvo stanje, da li je ispravno ostaviti čovjeka u takvom stanju? Homoseksualnost je nešto tako slično, jebena greška prirode i to jebena u dupe. Osnovna misija svakog živog organizma na svijetu je da se razmnožava, a kako bi se homoseksualci razmnožavali?

    Šta si ti – vanzemaljac poslat na Zemlju da komentariše ljudske afere bez ikakvog prethodnog uvida? Pogledaj definiciju iznad. Homoseksualnost je normalna i nije greška prirode, ne izaziva distres ni homoseksualnom pojedincu niti nekome iz njegove/njene okoline. Dixi.
    Možda striktno gledano, u biološkom smislu, prenošenje svojih gena na sledeću generaciju jeste ultimativni cilj biološkog oragnizma, pod uslovom da tobom upravljaju isključivo instinkti. Ljudska bića imaju razvijen prefrontalni korteks kojim mogu da odlože nagonsku reakciju, mogu da planiraju budućnost, mogu da stvaraju i uništavaju, mogu da osmisle čitav novi smisao za svoje inače inherentno besmislene živote.
    Ali na stranu sve to, da li to znači da su (heteroseksualni) sterilni ljudi nenormalni? Da li to znači da ljudi koji iz bilo kog drugog razloga nisu ostvarili potomstvo ili jednostavno ne žele potomstvo su takođe nenormalni? Daću ti nagoveštaj: NE.
    Homoseksualci mogu da se razmnožavaju kao svaka druga osoba. Ako žele biološko potomstvo, postoji nešto što se zove veštačka oplodnja i surogat materinstvo.

    http://i575.photobucket.com/albums/ss191/Valsinarb90/Pretendenti/Pretendent3.png

    I pedofili se rode takvi, što implicira da je pedofilija prirodna.

    SVE što se dešava u prirodi je prirodno, to je čitava jebena poenta prvog posta.
    Ali ja još uvek ne mogu da verujem da postoje ljudi koji i dalje upoređuju pedofiliju i homoseksualnost ili ih dovode u bilo kakvu vezu. Homoseksualnost = DOBROVOLJNI odnos između dve odrasle osobe, ne ugrožava apsolutno nikoga; pedofilija = ZLOSTAVLJANJE dece, kažnjivo zakonom.

    http://i575.photobucket.com/albums/ss191/Valsinarb90/Pretendenti/Pretendent4.png

    čisto da ti odgovorim na ono da je sve prirodno: pa onda je prirodno i biti serijski ubica.

    Potpuno isto što sam napisao Huji Smradu. Ne želim dvaput da opovrgavam istu stvar.

    -------------------------------------------------------------

    Što se tiče ostalih poput Anarchyst, crnigrujan, Шерлок™, L@ki, Sos, LuksUčitelj, Rosoneri, Томдрил Мерилин (čiji post izgleda kao da ga je pisala afazična osoba), GM (koji mi tradicionalno ide na kurac, pun intended, čak i da napiše kako se slaže sa mnom u svakoj reči, jednostavno mi je iritantan bez nekog posebnog razloga) i ostali manje bitni koje nisam pomenuo – ne želim da traćim reči na njihove postove, ni sad, ni nikada ubuduće. To društvo je kao pijavica na mom dupetu koju otkinem i stisnem između prstiju, toliko ste relevantni.

    -------------------------------------------------------------

    Inače, pronašao sam najignorantniju osobu na forumu. Bilo je teško, konkurencija je bila žestoka, ali pobednik je:
    http://i575.photobucket.com/albums/ss191/Valsinarb90/Pretendenti/Valto.png
    Istakao se postovima kao što je ovaj i ovaj; takođe, nemojmo zaboraviti ni ovaj biser i ovaj komentar sa neprikrivenim fašističkim kontekstom. Čovek je rudnik nenamernog humora. Uživaj u slavi, dragi Валто, ovo je ipak Vukajlija, neko bi vrlo uskoro mogao da ti preotme titulu.

  4. Molim moderatore da zaključaju, Vals je proučio, sistematizovao, rezimirao i objavio, dalji razgovor više nema smisla. Što ne znači da ga je i do sada imao.

  5. Dragi moj Branislave, vidim ja da ti ne vidiš. Gledao sam da budem dobronamjeran, al za zlostavljanje u djetinstvu ne mogu da ti pomognem. Ipak, ako ovaj forum može da ti pomogne, dobrodošao!

  6. Šanzamm
    Naznačavam, da ono što ću reći nije pretnja.
    Koliko je etički legitiman odg "zato što mi se može", ako ja sad mogu da ti štanglom izlomim svaku kosku, izotvaram lobanju i iskrivim bubrege?

    Branislave cenim da će sad da te prati sreća, Šanzamm se pokenj'o po tebi najstrašnije.

  7. Вајс још није одговорио на мој пост.

  8. начи валстуткар је фурунџија.

  9. Šta si ti – vanzemaljac poslat na Zemlju da komentariše ljudske afere bez ikakvog prethodnog uvida? Pogledaj definiciju iznad. Homoseksualnost je normalna i nije greška prirode, ne izaziva distres ni homoseksualnom pojedincu niti nekome iz njegove/njene okoline.

    Ljudske afere. :D:D:D Koja je onda biološka svrha pedera? Čemu oni služe u široj slici? Distres. :D:D:D Ne bih rekao da ne stvara nelagodu, pitaj glavnog. :D

    Ljudska bića imaju razvijen prefrontalni korteks kojim mogu da odlože nagonsku reakciju, mogu da planiraju budućnost, mogu da stvaraju i uništavaju, mogu da osmisle čitav novi smisao za svoje inače inherentno besmislene živote.

    Sve to u cilju efikasnijeg produžetka vrste.

    Ali na stranu sve to, da li to znači da su (heteroseksualni) sterilni ljudi nenormalni? Da li to znači da ljudi koji iz bilo kog drugog razloga nisu ostvarili potomstvo ili jednostavno ne žele potomstvo su takođe nenormalni? Daću ti nagoveštaj: NE.

    Naravno da je nenormalno, zašto bi se inače ljudi liječili od toga. :D

    Homoseksualci mogu da se razmnožavaju kao svaka druga osoba. Ako žele biološko potomstvo, postoji nešto što se zove veštačka oplodnja i surogat materinstvo.

    Ali ne možeš da imaš dijete od dva muškarca, ili dvije žene. Bar koliko ja znam, mada mi Kizina teorija vegetativnog razmnožavanja izgleda zanimljiva.

  10. Kako sam se ubedačio. Nije me Bane nigde ubacio. Skroz sam nebitan, majke mi.

  11. Branislave cenim da će sad da te prati sreća, Šanzamm se pokenj'o po tebi najstrašnije.

    Vlagrislav90 se smorio, jer je shvatio da ne može da briše forumske postove.

  12. Vals, neko ti je jednom rekao da si pametan, pametan i originalan. Pa je to neko jednom ponovio i od tada ti to ponavljaš sebi.

  13. Ово су bile космичке размерјере напрезања у абдомену како би се избацила оволика количина фекалија.

  14. "ne želim da traćim reči na njihove postove"

    Очекивано. Направиш у својој кранијалној шупљини од свих који су постовали овде једно, хомогено биће, одабереш најглупље постове, издркаш на њих и докажеш да си победијо (све редом).

  15. GM je prva pratilja za najretardiraniju osobu na forumu. Izvini. :* Drugi put kad se raspišeš, možda budem secirao i tvoj post.

  16. Vlasinare, zar ti nije zabrinjavajuća tvoja sklonost ka uživanju u tome da budeš jadan?

  17. Валсинабр, твоји аргументи су невалидни, собзиром да потичу од особе која пати од мегаломаније, било ово трловоање, или њет.

  18. Vlasinare, zar ti nije zabrinjavajuća tvoja sklonost ka osami?

  19. ГМ, стварно си понекад иритантан, ево и ја ти кажем. Понекад те штујем и љубим, али идеш на курац, то стоји.

    Зашто си иритантан?

    Никако да се изорганизујем да напишем повећи пост као одговор на ову сјајну тему.

  20. сјајну тему

    Sjajna moj kurac.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.